KONST / Litografier / Färglitografi 13967589
nr 1396 7589
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Hundvakten. Signerad, numrerad 222/290. Motivet: 27x22, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:53:26
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
500 kr
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij